Denizli Şehir Turları


DENİZLİ ŞEHİR TURU UÇUŞLARI;

Denizli Şehir turu uçuşlarımızda Pisitmizden kalkış yaptıktan sonra yaklaşık 5 dakika sonra Şehir üzerine gelmiş oluyoruz. Pamukkale’ den geliş istikametinde başlayan şehir turumuz İzmir Asfaltı üzerinden, Üçler Bölgesi, Göveçlik, Servergazi, Çamlık, Bağbaşı üzerinde seyredip PAM AIR Pistine geri dönüş rotası üzerinde gerçekleşmektedir. Şehir üzerinde uçuşlarımız deniz seviyesinden yaklaşık 2000 feet yükseklikte gerçekleşmekte (Yer + 400 metre) Hava Trafik ve diğer şartların müsait olması durumunda daha alçak irtifada da uçabilmekteyiz. Uçuşlar 40 dakika sürmekte ardından yine PAM AIR Pistine iniş ile sonlanmaktadır. Arzu edildiği takdirde Denizli Şehir Turu uçuşları 2 saate kadar sürebilmektedir.

Denizli Şehir Turu uçuşları için arzu edilrse Uçuşa 20 dakika daha ilave edip, Pamukkale Travertenleri, Laodikya uçuşları ile aynı anda 1 saatlik bir uçuşla gerçekleştirebiliriz. 

Yapmış olduğumuz tüm uçuşlar T.C. Ulaştırma Denizlicilik ve Habercilik Bakanlığı izni, Çardak Hava Meydanı bilgisi ve onayı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Mevzuat ve hükümlerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tüm uçuşlarımızda Gopro kameralarla fotoğraf ve video ile çekim yapabiliyoruz.